De namiddag hoeft geen haast te hebben. Zeker niet als je aan het Kerkplein zit, met een pot thee voor je neus en een ronde houten plank die je niet wilt aanraken voordat je er goed naar hebt gekeken. Bij Anne&Max Kerkplein is high tea gewoon een heel goed idee voor een middag in Den Haag.
Een huiskamer aan het Kerkplein
Anne&Max Den Haag Kerkplein zit midden in de Archipelbuurt. Een wijk die rustiger aanvoelt dan het Haagse centrum, maar waar de stad toch dichtbij is. Het interieur is warm en licht: grote ramen, comfortabele stoelen, een sfeer die uitnodigt om te blijven.
Op een zonnige namiddag kun je ook buiten zitten, op het terras aan het plein. Het Kerkplein heeft iets weg van een dorpsplein in een grote stad: een plek die klopt, ook als je er al tientallen keren bent geweest. De favoriete tafel van Anne? De hoek bij het raam, met uitzicht op de kerk.
Wat zit er in de high tea bij Anne&Max?
De ronde houten plank is het middelpunt van de tafel. Hartige hapjes onderop, verse broodjes, heerlijk beleg en net een beetje meer dan je verwacht. Voor een nog groter feestje is er de Jij&Ik Feest High Tea met bubbels, pistache trifles en extra zoetigheden. Met zoveel thee als je opkunt uit onze eigen verse biologische theeën, of koffie als je dat liever hebt. Bekijk het volledige aanbod op de menukaart.
Thee bij Anne&Max, voor wie de tijd neemt
Bij Anne&Max serveren we onze eigen verse biologische theeën, waaronder Een Wijs Besluit. Kruidenblends en klassiekers die bij de namiddag passen. Een pot die mag trekken en een kopje dat warm aanvoelt: zo hoort het.
Wie liever koffie heeft, zit bij ons helemaal goed. Ons koffieverhaal begint in de Peruaanse Andes: single origin direct trade specialty coffee, eerlijk geteeld. De filterkoffie is biologisch en komt uit Ethiopië. Ook decaf en iced coffee.
Voor iedereen een plek aan tafel
Planeetaardig, glutenvrij of gewoon liever geen vlees: de high tea bij Anne&Max Kerkplein past zich aan. Geef je dieetwensen door bij de reservering, dan zorgt Anne of Max voor een plank die klopt. Allergenen kun je altijd navragen.
High tea is ook een uitje voor groepen: vriendinnen die iets te vieren hebben, een babyshower, een moeder-dochterdag, een verjaardag, een teamuitje. Voor grotere gezelschappen is het fijn als je even contact opneemt. Komen er kinderen mee? Er is een speelhoek en een kidsmenu.
De Archipelbuurt voor en na de high tea
De Archipelbuurt leent zich goed voor een rustige wandeling voor of na de high tea. De Bankastraat en de Frederikstraat zijn op loopafstand, net als het Kunstmuseum Den Haag een paar straten verderop. Het Haagse centrum is in een kwartier te voet te bereiken.
Na de high tea de stad nog even in, of gewoon op het terras blijven zitten tot de zon weg is? Beide opties zijn goed.
Een middag op het Kerkplein
Als het weer meewerkt, is het terras aan het Kerkplein de beste plek van Den Haag. De zon op het plein, een pot thee die net klaarstaat en verder geen verplichtingen. Dat is high tea bij Anne&Max: geen haast, geen drempel, gewoon goed.
Reserveren voor de high tea in Den Haag
Reserveren is verplicht voor de high tea, en we serveren vanaf 15:00 uur. Zo staat alles klaar als je er bent. Kies je datum, geef je groepsgrootte door en vermeld dieetwensen bij de reservering. Dan regelen wij de rest.
Reserveer via de vestigingspagina van Anne&Max Kerkplein of bel de vestiging.